text.skipToContent text.skipToNavigation

Löydä yhteyshenkilösi Tibnorilla

Myynnin yhteystiedot

Järvenpää, Etelä-Suomen myynti

Henry Berg
Puhelin: 020 593 0907
henry.berg@tibnor.com
Pekka Günther
Puhelin: 020 592 9263
pekka.gunther@tibnor.com
Marko Karppinen
Puhelin: 010-484 02 38
marko.karppinen@tibnor.com
Rolf Krook
Puhelin: 020 593 8118
rolf.krook@tibnor.com
Merja Kärkkäinen
Puhelin: 020 593 0820
merja.karkkainen@tibnor.com
Arja Suomilammi
Puhelin: 020 592 8808
arja.suomilammi@tibnor.com
Antti Friman
Puhelin: 020 592 9742
antti.friman@tibnor.com
Tuula Yli-Kankahila
Puhelin: 020 592 9262
tuula.yli-kankahila@tibnor.com

Kouvola, Itä-Suomen myynti

Marko Kerkkänen (Joensuu)
Puhelin: 020 593 8410
marko.kerkkanen@tibnor.com
Eija Kylliäinen
Puhelin: 020 592 9663
eija.kylliainen@tibnor.com
Kimmo Lemola
Puhelin: 020 593 9417
kimmo.lemola@tibnor.com
Sirpa Mikkola
Puhelin: 020 592 9674
sirpa.mikkola@tibnor.com
Marianna Mikkonen
Puhelin: 020 592 9685
marianna.mikkonen@tibnor.com
Pekka Saarimäki (Jyväskylä)
Puhelin: 050 435 1231
pekka.saarimaki@tibnor.com
Olli Sivula
Puhelin: 020 592 9672
olli.sivula@tibnor.com

Oulu, Pohjois-Suomen myynti

Virpi Keihäs
Puhelin: 020 593 0837
virpi.keihas@tibnor.com
Joona Lehto
Puhelin: 020 592 8618
joona.lehto@tibnor.com
Petri Löytynoja
Puhelin: 020 592 9781
petri.loytynoja@tibnor.com
Janne Kurttila
Puhelin: 020 592 9790
janne.kurttila@tibnor.com

Seinäjoki, Länsi-Suomen myynti

Marita Ahola
Puhelin: 020 592 9382
marita.ahola@tibnor.com
Jaana Suomela
Puhelin: 020 592 9614
jaana.suomela@tibnor.com
Timo Keskitalo
Puhelin: 020 592 9615
timo.keskitalo@tibnor.com
Anne Linnanmäki
Puhelin: 020 592 9986
anne.linnanmaki@tibnor.com
Markus Puskala
Puhelin: 020 592 9612
markus.puskala@tibnor.com
Sari Ritola
Puhelin: 020 592 9607
sari.ritola@tibnor.com

Tampere, Keski-Suomen myynti

Tero Ilonen
Puhelin: 020 592 0365
tero.ilonen@tibnor.com
Martti Karikytö
Puhelin: 020 592 9453
martti.karikyto@tibnor.com
Päivi Konttinen
Puhelin: 020 592 9464
paivi.konttinen@tibnor.com
Mitra Renvall
Puhelin: 020 592 9451
mitra.renvall@tibnor.com

Turku, Lounais-Suomen myynti

Riku Frigård
Puhelin: 020 593 8394
riku.frigard@tibnor.com
Hannele Jokinen
Puhelin: 020 592 9515
hannele.jokinen@tibnor.com
Niina Karppinen
Puhelin: 020 593 9616
niina.karppinen@tibnor.com
Juha Rantanen
Puhelin: 020 593 9340
juha.rantanen@tibnor.com
Marika Koivu
Puhelin: 020 592 9526
marika.koivu@tibnor.com

Palvelukeskukset

Hyvinkään palvelukeskus (Tibnor Oy:n pääkonttori)

Käyntiosoite:
Niinistönkatu 7, 05800 Hyvinkää

Järvenpään palvelukeskus

Käyntiosoite:
Levysepänkaari 13,
04440 Järvenpää

Tavaraliikenne:
Asponkatu 2, 04440 Järvenpää

Seinäjoen palvelukeskus

Käyntiosoite:
Tuottajantie 49, 60100 Seinäjoki

Tavaraliikenne:
Jalostajantie 3, 60100 Seinäjoki

Tuottajantie 49, 60100 Seinäjoki