5
teräksen myynti

Ota yhteyttä teräsmyyntiimme


Täältä löydät Tibnorin myyntikonttoreiden ja palvelukeskusten yhteystiedot.

Alueelliset myyntikonttorit

Myyntikonttoreidemme yhteystiedot löydät alta.

Oletko uusi asiakas?

Meihin saat yhteyden direct.fi@tibnor.com
tai kontaktilomakkeella täältä.
teräksen myynti

Tibnorin vaihde

Yleisissä Tibnoria koskevissa kysymyksissä, ota yhteyttä vaihteeseen: 020 592 9400 

Myyntikonttorit

Käyntiosoite: 
Keskikatu 9, 
45100 Kouvola 
Puhelin:  
+358 20 593 0931
Sähköposti: 
terasmyynti.kouvola@tibnor.com

Kartta

Yhteystiedot:

Marko Kerkkänen (Joensuu) / +358 20 593 8410 / marko.kerkkanen@tibnor.com

Eija Kylliäinen / +358 20 592 9663 / eija.kylliainen@tibnor.com

Kimmo Lemola / +358 20 593 9417 / kimmo.lemola@tibnor.com

Sirpa Mikkola / +358 20 592 9674 / sirpa.mikkola@tibnor.com

Marianna Mikkonen / +358 20 592 9685 / marianna.mikkonen@tibnor.com

Pekka Saarimäki (Jyväskylä) / +358 50 435 1231 / pekka.saarimaki@tibnor.com

Olli Sivula / +358 20 592 9672 / olli.sivula@tibnor.com

Käyntiosoite: 
Vanhantullinkatu 2, 
90100 Oulu  
Puhelin: 
+358 20 593 0804
Sähköposti: 
terasmyynti.oulu@tibnor.com

Kartta

Yhteystiedot:

Virpi Keihäs / +358 20 593 0837 / virpi.keihas@tibnor.com

Seppo Kivari / +358 20 592 9785 / seppo.kivari@tibnor.com

Janne Kurttila / +358 20 592 9781 / janne.kurttila@tibnor.com

Petri Löytynoja / +358 20 592 9790 / petri.loytynoja@tibnor.com

Käyntiosoite:
Hatanpään valtatie 26, 
33100 Tampere
Puhelin: 
+358 20 593 0805
Sähköposti: 
terasmyynti.tampere@tibnor.com

Kartta

Yhteystiedot:

Tero Ilonen / +358 20 593 9786 / tero.ilonen@tibnor.com

Martti Karikytö / +358 20 592 9453 / martti.karikyto@tibnor.com

Päivi Konttinen / +358 20 592 9464 / paivi.konttinen@tibnor.com

Mitra Renvall / +358 20 592 9451 / mitra.renvall@tibnor.com

Käyntiosoite: 
Jonkankatu 4, 20361 Turku
Puhelin: 
+358 20 593 0932
Sähköposti: 
terasmyynti.turku@tibnor.com

Kartta

Yhteystiedot:

Riku Frigård / +358 20 593 8394 / riku.frigard@tibnor.com

Hannele Jokinen / +358 20 592 9515 / hannele.jokinen@tibnor.com

Marko Juhannusvuori / +358 20 593 8898 / marko.juhannusvuori@tibnor.com

Marika Koivu / + 358 20 592 9526 / marika.koivu@tibnor.com

Juha Rantanen / +358 20 593 9340 / juha.rantanen@tibnor.com

Palvelukeskukset

Käyntiosoite: 
Levysepänkaari 13, 
04440 Järvenpää

Tavaraliikenne: 
Asponkatu 2, 04440 Järvenpää

Kartta

Ohjeita tavarantoimittajille

Käyntiosoite: 
Tuottajantie 49, 60100 Seinäjoki

Tavaraliikenne:
Jalostajantie 3, 60100 Seinäjoki

Tuottajantie 49, 60100 Seinäjoki

Kartta

Ohjeita tavarantoimittajille