5
teräksen myynti

Ota yhteyttä teräsmyyntiimme


Täältä löydät Tibnorin myyntikonttoreiden ja palvelukeskusten yhteystiedot.

Alueelliset myyntikonttorit

Myyntikonttoreidemme yhteystiedot löydät alta.

Oletko uusi asiakas?

Meihin saat yhteyden direct.fi@tibnor.com
tai kontaktilomakkeella täältä.
teräksen myynti

Tibnorin vaihde

Yleisissä Tibnoria koskevissa kysymyksissä, ota yhteyttä vaihteeseen: 020 592 9400 

Myynnin yhteystiedot

 

 

Puhelin: 020 593 0930
Sähköposti: terasmyynti.helsinki@tibnor.com

Käyntiosoite:
Panuntie 11
00620 Helsinki

 

 KARTTA

Myynti

Henry Berg

Puhelin: 020 593 0907
Sähköposti: henry.berg@tibnor.com

Pekka Günther

Puhelin: 020 593 9073
Sähköposti: pekka.gunther@tibnor.com

Marko Karppinen

Puhelin: 020 592 9263
Sähköposti: marko.karppinen@tibnor.com

Rolf Krook

Puhelin: 020 593 8118
Sähköposti: rolf.krook@tibnor.com

Merja Laakso

Puhelin: 020 593 0820
Sähköposti: merja.laakso@tibnor.com

Arja Suomilammi

Puhelin: 020 592 8808
Sähköposti: arja.suomilammi@tibnor.com

Riitta Lankinen

Puhelin: 020 593 8352
Sähköposti: riitta.lankinen@tibnor.com

 

 

Puhelin: 020 593 0931
Sähköposti: terasmyynti.kouvola@tibnor.com

Käyntiosoite:
Keskikatu 9
45100 Kouvola

 

KARTTA

Myynti

Marko Kerkkänen (Joensuu) 

Puhelin: 020 593 8410
Sähköposti: marko.kerkkanen@tibnor.com

Eija Kylliäinen

Puhelin: 020 592 9663
Sähköposti: eija.kylliainen@tibnor.com

Kimmo Lemola

Puhelin: 020 593 9417
Sähköposti: kimmo.lemola@tibnor.com

Sirpa Mikkola

Puhelin: 020 592 9674
Sähköposti: sirpa.mikkola@tibnor.com

Marianna Mikkonen

Puhelin: 020 592 9685
Sähköposti: marianna.mikkonen@tibnor.com

Pekka Saarimäki (Jyväskylä)

Puhelin: 050 435 1231
Sähköposti: pekka.saarimaki@tibnor.com

Olli Sivula

Puhelin: 0205929672
Sähköposti: olli.sivula@tibnor.com

 

  

Puhelin: 020 593 0804
Sähköposti: terasmyynti.oulu@tibnor.com

Käyntiosoite:
Vanhantullinkatu 2
90100 Oulu

 

KARTTA

Myynti

Virpi Keihäs

Puhelin: 020 593 0837
Sähköposti: virpi.keihas@tibnor.com

Seppo Kivari

Puhelin: 020 592 9785
Sähköposti: seppo.kivari@tibnor.com

Janne Kurttila

Puhelin: 020 592 9781
Sähköposti: janne.kurttila@tibnor.com

Petri Löytynoja

Puhelin: 020 592 9790
Sähköposti: petri.loytynoja@tibnor.com

 

Puhelin: 020 593 0933
Sähköposti: terasmyynti.seinajoki@tibnor.com

Käyntiosoite:
Tuottajantie 49
60100 Seinäjoki

 

KARTTA

Myynti

Marita Ahola

Puhelin: 020 592 9382
Sähköposti: marita.ahola@tibnor.com

Marko Honkola

Puhelin: 020 592 9355
Sähköposti: marko.honkola@tibnor.com

Timo Keskitalo

Puhelin: 020 592 9615
Sähköposti: timo.keskitalo@tibnor.com

Anne Linnanmäki

Puhelin: 020 592 9986
Sähköposti: anne.linnanmaki@tibnor.com

Markus Puskala

Puhelin: 020 592 9612
Sähköposti: markus.puskala@tibnor.com

Sari Ritola

Puhelin: 020 592 9607
Sähköposti: sari.ritola@tibnor.com

Heidi Sivunen 

Puhelin: 020 592 9606
Sähköposti: heidi.sivunen@tibnor.com

Jaana Suomela

Puhelin: 020 592 9614
Sähköposti: jaana.suomela@tibnor.com


Puhelin: 020 593 0805
Sähköposti: terasmyynti.tampere@tibnor.com

Käyntiosoite:
Hatanpään valtatie 26
33100 Tampere

 

KARTTA

Myynti

Tero Ilonen

Puhelin: 020 593 9786
Sähköposti: tero.ilonen@tibnor.com

Martti Karikytö

Puhelin: 020 592 9453
Sähköposti: martti.karikyto@tibnor.com

Päivi Konttinen

Puhelin: 020 592 9464
Sähköposti: paivi.konttinen@tibnor.com

Mitra Renvall

Puhelin: 020 592 9451
Sähköposti: mitra.renvall@tibnor.com

 

Puhelin: 020 593 0932
Sähköposti: terasmyynti.turku@tibnor.com

Käyntiosoite:
Jonkankatu 4
20361 Turku

 

KARTTA

Myynti

Riku Frigård

Puhelin: 020 593 8394
Sähköposti: riku.frigard@tibnor.com

Hannele Jokinen

Puhelin: 020 592 9515
Sähköposti: hannele.jokinen@tibnor.com

Marko Juhannusvuori

Puhelin: 020 593 8898
Sähköposti: marko.juhannusvuori@tibnor.com

Marika Koivu

Puhelin: 020 592 9526
Sähköposti: marika.koivu@tibnor.com

Juha Rantanen

Puhelin: 020 593 9340
Sähköposti: juha.rantanen@tibnor.com

 

Palvelukeskukset

Käyntiosoite: 
Levysepänkaari 13, 
04440 Järvenpää

Tavaraliikenne: 
Asponkatu 2, 04440 Järvenpää

Kartta

Ohjeita tavarantoimittajille

Käyntiosoite: 
Tuottajantie 49, 60100 Seinäjoki

Tavaraliikenne:
Jalostajantie 3, 60100 Seinäjoki

Tuottajantie 49, 60100 Seinäjoki

Kartta

Ohjeita tavarantoimittajille